LP103M063H9P3
CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LP103M063H9P3
LP103M063H9P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LP103M063H9P3, 10000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 1000 saat lifetime garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polaritesi ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V