LP102M200C9P3
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LP102M200C9P3
LP102M200C9P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen LP102M200C9P3, 1000 µF kapasitansı ve 200V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay takılabilir. ±20% tolerans ve -40°C ~ 105°C çalışma sıcaklık aralığı ile geniş uygulama yelpazesine uyum sağlar. 1000 saat ömrü 105°C'de güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polar kondansatör olarak doğru polarite ile bağlanması gerekir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V