LNY2W822MSEJ
CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNY2W822MSEJ
LNY2W822MSEJ Hakkında
Nichicon LNY2W822MSEJ, 8200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Şasi montajı için vida terminal bağlantı tipi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü 85°C'de belirtilmiştir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-40°C ~ 85°C) endüstriyel ve genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, UPS sistemleri ve filtreleme uygulamalarında kullanımı için uygundur. 10 kHz'de 28.14 A ve 120 Hz'de 20.1 A ripple akım kapasitesi ile tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V