LNY2W682MSEJBB
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2W682MSEJBB
LNY2W682MSEJBB Hakkında
Nichicon LNY2W682MSEJBB, 6800 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount konfigürasyonunda montaj sağlar. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür @ 85°C ile genel amaçlı devrelerde, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel ekipmanda kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışır. 10 kHz'de 27.3A, 120 Hz'de 19.5A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V