LNY2W682MSEHBN
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNY2W682MSEHBN
LNY2W682MSEHBN Hakkında
Nichicon LNY2W682MSEHBN, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida bağlantılı radial şasi montaj tipi ile endüstriyel ve gücü devrelerinde, güç kaynakları, motor kontrol sistemleri ve enerji dönüştürme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 27.44 A ve 120 Hz'de 19.6 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans filtrasyonunda etkilidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V