LNY2W682MSEHBB
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2W682MSEHBB
LNY2W682MSEHBB Hakkında
Nichicon LNY2W682MSEHBB, 6800µF kapasitansı ve 450V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can kasa ile vida terminalleri (screw terminals) içerir. Chassis mount yapısı sayesinde sabit kurulum uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, 10 kHz'de 27.44 A ve 120 Hz'de 19.6 A ripple current kapasitesine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, kayıt ve filtreleme uygulamalarında genel amaçlı olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V