LNY2W332MSEFBB
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2W332MSEFBB
LNY2W332MSEFBB Hakkında
Nichicon LNY2W332MSEFBB alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3300 µF kapasitans değeri ve 450V nominal voltaj ile güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan bir komponenttir. Radial bağlantı tipinde olup vida terminali (screw terminals) ile chassis mount yapılabilir. ±20% tolerans, -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklığı aralığı ve 2000 saat ömür (85°C'de) özellikleri bulunmaktadır. Yüksek frekansta 15.54 A @ 10 kHz, düşük frekansta 11.1 A @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V