LNY2W222MSEG
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2W222MSEG
LNY2W222MSEG Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2W222MSEG, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile tasarlanmıştır ve ±20% tolerans değerine sahiptir. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount uygulamalarına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür ve sunmaktadır. 10 kHz'de 13.72 A, 120 Hz'de 9.8 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.72 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V