LNY2W222MSEFBN
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2W222MSEFBN
LNY2W222MSEFBN Hakkında
Nichicon LNY2W222MSEFBN, 2200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile güç kaynağı uygulamaları, endüstriyel elektronik cihazlar ve genel amaçlı devreler için tasarlanmıştır. Vida terminal bağlantısı ile şasi montajına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans aralığında, 10 kHz'de 12.88 A ve 120 Hz'de 9.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V