LNY2W153MSEJBB
CAP ALUM 15000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2W153MSEJBB
LNY2W153MSEJBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2W153MSEJBB, 15000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can gövdesi ile vida terminal bağlantılarına sahip olan bu bileşen, şasi montajı için uygundur. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz frekansında 41.44 A ve 120 Hz frekansında 29.6 A ripple akım özelliklerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür değerine sahiptir. Genel amaçlı endüstriyel, güç kaynakları ve enerji dağıtım sistemlerinde uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 41.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V