LNY2W152MSEGBN
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2W152MSEGBN
LNY2W152MSEGBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2W152MSEGBN, 1500 µF kapasitans ve 450 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalara yönelik alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount tipi bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ile tasarlanan komponent, 10 kHz'de 11.06 A ve 120 Hz'de 7.9 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devrelerinde ve düşük frekanslı filtreleme uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.06 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V