LNY2W102MSEFBB
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2W102MSEFBB
LNY2W102MSEFBB Hakkında
Nichicon LNY2W102MSEFBB, 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve ±20% tolerans belirtir. Radial konfigürasyonda vida terminali (screw terminals) ile chassis montajı için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 7.7 A ve 120 Hz'de 5.5 A ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel amaçlı düşük frekans devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V