LNY2V822MSEHBN
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V822MSEHBN
LNY2V822MSEHBN Hakkında
Nichicon LNY2V822MSEHBN, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanıma uygundur. Şasi montajı için vida terminalli radyal kasa tasarımına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti eder. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 28.28 A, 120 Hz'de 20.2 A ripple akımı özellikleri bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve endüstriyel elektronik sistemlerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.28 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V