LNY2V472MSEHBB
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNY2V472MSEHBB
LNY2V472MSEHBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2V472MSEHBB, 4700 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile tasarlanan bu kondansatör, chassis mount tipi vida terminal bağlantısına (screw terminals) sahiptir. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olan ürün, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip olup, 10 kHz'de 21.98 A ve 120 Hz'de 15.7 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.98 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V