LNY2V472MSEGBN
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V472MSEGBN
LNY2V472MSEGBN Hakkında
Nichicon LNY2V472MSEGBN, 4700 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminalli radial can paketinde sunulur. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans değeri ile sunulan bileşen, 10 kHz'de 22.12A ve 120 Hz'de 15.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V