LNY2V472MSEFBB
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V472MSEFBB
LNY2V472MSEFBB Hakkında
Nichicon LNY2V472MSEFBB, 4700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350 V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial, Can tipi kasa ile screw terminaller aracılığıyla şasi monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 22.26 A @ 10 kHz yüksek frekans ve 15.9 A @ 120 Hz düşük frekans ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler ve benzer endüstriyel elektronik devrelerde tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V