LNY2V392MSEGBN
CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V392MSEGBN
LNY2V392MSEGBN Hakkında
Nichicon LNY2V392MSEGBN, 3900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Şasi montaj tipine sahip radyal can gövdesiyle tasarlanmıştır ve vidalı terminalleri bulunmaktadır. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 19.74 A, 120 Hz'de 14.1 A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, invertörler, enerji dönüştürücüler ve yüksek voltajlı filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.74 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V