LNY2V272MSEF
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V272MSEF
LNY2V272MSEF Hakkında
Nichicon LNY2V272MSEF, 2700 µF kapasitanslı 350V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile şasi üzerine monte edilmek üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 17.08 A ve 120 Hz'de 12.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile değerlendirilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V