LNY2V223MSEJBB
CAP ALUM 22000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V223MSEJBB
LNY2V223MSEJBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2V223MSEJBB, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim için tasarlanmış olup, şasi montajı için vida terminalleri bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü garantilidir. Yüksek ripple akım kapasitesi (10 kHz'de 49.56 A) sayesinde güç kaynakları, şarj cihazları, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektrik devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 49.56 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 35.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V