LNY2V223MSEJ
CAP ALUM 22000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V223MSEJ
LNY2V223MSEJ Hakkında
Nichicon LNY2V223MSEJ, 22000 µF kapasitansına ve 350 V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount yapısında tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti eder. 120 Hz'de 35.4 A ripple current özelliğine sahiptir. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve düşük frekans kompansasyon işlemlerinde kullanılır. Industrial ve commercial cihazlarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 35.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V