LNY2V222MSEFBN
CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V222MSEFBN
LNY2V222MSEFBN Hakkında
Nichicon LNY2V222MSEFBN alüminyum elektrolitik kondansatörü, 2200µF kapasitansı ve 350V rated voltajı ile güç kaynakları, ses sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Vida terminalli (screw terminals) kasa tasarımı, şasi montajı için uygun olup -40°C ile 85°C arasında çalışır. ±20% tolerans ve 85°C'de 2000 saatlik ömür spesifikasyonuna sahiptir. 10 kHz'de 15.54 A ve 120 Hz'de 11.1 A ripple akım kapasitesi, yüksek akım uygulamalarında kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V