LNY2V222MSEFBB
CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V222MSEFBB
LNY2V222MSEFBB Hakkında
Nichicon LNY2V222MSEFBB, 2200 µF kapasitansına ve 350 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına uygun olarak tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilen bu kondansatör, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. 10 kHz'de 15.54 A ve 120 Hz'de 11.1 A ripple current taşıma kapasitesine sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı endüstriyel, güç kaynağı ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V