LNY2V183MSEJBN
CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V183MSEJBN
LNY2V183MSEJBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2V183MSEJBN, 18000 µF kapasitansla tasarlanmış polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygun olan bu bileşen, chassis mount tipi vidalı terminallerle montajlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 43.54 A ve 120 Hz'de 31.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile genel amaçlı elektrik devre uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektrik cihazlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V