LNY2V183MSEJBB
CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V183MSEJBB
LNY2V183MSEJBB Hakkında
Nichicon LNY2V183MSEJBB, 18000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek güç uygulamalarında kullanılan bu komponen, chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile gelir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığı ile karakterize edilen bu kondansatör, genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, UPS sistemleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 43.54A ve 120 Hz'de 31.1A ripple current kapasitesi mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V