LNY2V183MSEJ
CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNY2V183MSEJ
LNY2V183MSEJ Hakkında
Nichicon LNY2V183MSEJ, 18000 µF kapasitansına ve 350 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminallı radyal kutu pakette sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi verir. 10 kHz'de 43.54 A ve 120 Hz'de 31.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektrik devreleri gibi yüksek voltaj ve yüksek kapasitans gerektiren uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V