LNY2V183MSEHBB
CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V183MSEHBB
LNY2V183MSEHBB Hakkında
Nichicon LNY2V183MSEHBB, 18000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajlı vida terminallerine sahip radyal kutulu tasarımda sunulur. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahip olup, yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 42.28A, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 30.2A değerlerindedir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir komponen.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42.28 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V