LNY2V182MSEFBB
CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V182MSEFBB
LNY2V182MSEFBB Hakkında
Nichicon LNY2V182MSEFBB, 1800 µF kapasitans değerine ve 350 V nominal gerilim sınıfına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, silindirik kap gövdesine sahip olup vida terminalleriyle chassis monte uygulamalarına uygun hale getirilmiştir. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür sağlama tasarımındadır. 10 kHz'de 14 A ve 120 Hz'de 10 A ripple akım kapasitelerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolamada kullanılmaktadır. Yüksek voltaj ve yüksek kapasitans gereksinimi olan endüstriyel ve ticari elektronik cihazlarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V