LNY2V153MSEJBN
CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V153MSEJBN
LNY2V153MSEJBN Hakkında
Nichicon LNY2V153MSEJBN, 15000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile çalışır ve ±20% toleransta üretilmiştir. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount yapılır. Sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasında, 85°C'de 2000 saat ömrü garantilidir. 10 kHz'de 40.88A ve 120 Hz'de 29.2A ripple akım kabiliyetine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 40.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V