LNY2V152MSEF
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V152MSEF
LNY2V152MSEF Hakkında
Nichicon LNY2V152MSEF, 1500µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipinde tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunar. 10 kHz'de 13.02A ve 120 Hz'de 9.3A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, endüstriyel kontrol cihazları ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile standart uygulamaları karşılayabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V