LNY2V123MSEJBB
CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V123MSEJBB
LNY2V123MSEJBB Hakkında
Nichicon LNY2V123MSEJBB, 12000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount montaj tipi ve vida terminalleri ile mekanik olarak sabitlenir. ±20% tolerans ile sağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 33.74A, 120 Hz'de 24.1A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, konvertörler ve endüstriyel kontrol sistemleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.74 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V