LNY2V103MSEJBN
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V103MSEJBN
LNY2V103MSEJBN Hakkında
Nichicon LNY2V103MSEJBN, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi screw terminal bağlantısına sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 2000 saat ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında stabildir. 10 kHz'de 32.9A ripple current ve 120 Hz'de 23.5A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, enerji depolama ve EMI filtreleme gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılan polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V