LNY2V103MSEJBB
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V103MSEJBB
LNY2V103MSEJBB Hakkında
Nichicon LNY2V103MSEJBB, 10000 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipinde screw terminal bağlantıya sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç depolama ve EMI filtreleme işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilen komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömrü garantilenmektedir. Yüksek ripple current kapasitesi (10 kHz'de 32.9 A, 120 Hz'de 23.5 A) sayesinde switched-mode power supplies (SMPS), industriel kontrol sistemleri ve enerjilendirme devrelerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V