LNY2V103MSEGBB
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2V103MSEGBB
LNY2V103MSEGBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2V103MSEGBB, 10000 µF kapasitansına ve 350V çalışma voltajına sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tipi tasarımı ile vidalı terminaller aracılığıyla ana karta monte edilir. 350V değerli uygulamalarında yüksek kapasitans gereksinimi olan devreler için kullanılır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 32.48A ve 120 Hz'de 23.2A ripple akım taşıyabilir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel devrelerde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V