LNY2G822MSEHBB
CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G822MSEHBB
LNY2G822MSEHBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2G822MSEHBB, 8200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400 V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için uygun bir çözüm sunar. Vida terminalleri ile chassis mount bağlantısı sağlayan radial can tipinde paketlenmektedir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi ile bilinen bu kondansatör, güç kaynakları, düşük frekans filtrasyonu ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 29.68 A ripple akımı kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V