LNY2G822MSEGBN
CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNY2G822MSEGBN
LNY2G822MSEGBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2G822MSEGBN, 8200 µF kapasitansı ve 400V rated voltajı ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile donatılmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 29.68 A ve 120 Hz'de 21.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan yüksek kapasiteli depolama çözümü sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V