LNY2G682MSEGBN
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G682MSEGBN
LNY2G682MSEGBN Hakkında
Nichicon LNY2G682MSEGBN, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile tasarlanmış olup ±20% tolerans ile üretilmektedir. Chassis mount tipi vida terminalleri ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 10 kHz'de 26.74 A ve 120 Hz'de 19.1 A ripple akım taşıyabilmektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömürlü tasarımı genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.74 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V