LNY2G562MSEGBN
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G562MSEGBN
LNY2G562MSEGBN Hakkında
Nichicon LNY2G562MSEGBN, 5600 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltajı ile güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel uygulamalarda filtre ve enerji depolama elemanı olarak kullanılır. Screw terminal bağlantılı chassis mount tasarımı ile sabit montaj gerektiren uygulamalara uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. 10 kHz'de 23.66 A ve 120 Hz'de 16.9 A ripple current kapasitesi sayesinde AC ve DC uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.66 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V