LNY2G472MSEHBN
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G472MSEHBN
LNY2G472MSEHBN Hakkında
Nichicon LNY2G472MSEHBN, 4700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılır. Chassis mount tipi vida terminali ile sabit montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) sağlar. 10 kHz'de 22.68A, 120 Hz'de 16.2A ripple akımı yönetebilir. -40°C ile +85°C aralığında çalışır. Endüstriyel güç kaynakları, invertörler, welding cihazları ve diğer genel amaçlı yüksek voltaj devre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V