LNY2G472MSEHBB
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G472MSEHBB
LNY2G472MSEHBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2G472MSEHBB, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu bileşen, vida terminali ile şasi montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantilidir. 10 kHz'de 22.68 A ve 120 Hz'de 16.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, invertörler, motor kontrolü ve genel amaçlı yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V