LNY2G472MSEGBB
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G472MSEGBB
LNY2G472MSEGBB Hakkında
Nichicon LNY2G472MSEGBB, 4700 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount şekilde tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür karakteristiğine sahiptir. Yüksek frekansta (10 kHz) 22.54 A, düşük frekansta (120 Hz) 16.1 A ripple current kapasitesine sunmuştur. Güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V