LNY2G392MSEHBN
CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G392MSEHBN
LNY2G392MSEHBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2G392MSEHBN, 3900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve ±20% tolerans özelliğine sahiptir. Vida terminal bağlantı tipine ve şasi montaj şekline sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. 10 kHz'de 20.44 A ve 120 Hz'de 14.6 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve enerji yönetim sistemlerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V