LNY2G332MSEF
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G332MSEF
LNY2G332MSEF Hakkında
Nichicon LNY2G332MSEF, 3300 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasis montajı tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransa sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Düşük frekansta (120 Hz) 12.4 A, yüksek frekansta (10 kHz) 17.36 A ripple current kapasitesi mevcuttur. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve energy storage sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V