LNY2G272MSEFBN
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G272MSEFBN
LNY2G272MSEFBN Hakkında
Nichicon LNY2G272MSEFBN, 2700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilime tasarlanmış olup, vidali terminal (screw terminals) ile şasi montajı için uygun şekildedir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% toleransa sahip olan komponentin ripple akımı 10 kHz'de 14.7A, 120 Hz'de ise 10.5A'dir. Güç kaynakları, endüstriyel devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V