LNY2G182MSEF
CAP ALUM 1800UF 20% 400V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNY2G182MSEF
LNY2G182MSEF Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2G182MSEF, 1800 µF kapasitanslı ve 400V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tasarımı ile güç kaynakları, invertörler, frekans dönüştürücüler ve endüstriyel uygulamalarda filtreleme ve enerjinin depolanması amacıyla kullanılır. ±20% tolerans ile 85°C'de 2000 saatlik ömür sağlar. 10 kHz'de 12.18 A ve 120 Hz'de 8.7 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.18 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V