LNY2G152MSEFBN
CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G152MSEFBN
LNY2G152MSEFBN Hakkında
Nichicon LNY2G152MSEFBN, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Chassis mount tipi vida terminalleri ile entegrasyonu kolaylaştırır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabilitenin sağlanmıştır. 85°C'de 2000 saatlik ömür ile endüstriyel ve genel amaçlı güç kaynakları, enerji depolama ve filtre uygulamalarında tercih edilir. 10 kHz'de 11.34 A ripple current ve 120 Hz'de 8.1 A ripple current kapasitesi ile enerji gücü yüksektir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.34 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V