LNY2G123MSEJBN
CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G123MSEJBN
LNY2G123MSEJBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2G123MSEJBN, 12000µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tipi paket ile screw terminal bağlantısı sunan bu komponent, chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 36.4 A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 26 A ripple current değerine sahip olan bu bileşen, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı filtreleme ve enerjilendirme işlevleri için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V