LNY2G123MSEJ
CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G123MSEJ
LNY2G123MSEJ Hakkında
Nichicon LNY2G123MSEJ, 12000 µF kapasitansına ve 400V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipine sahip chassis mount ürün olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 36,4A ve 120 Hz'de 26A ripple current kapasitesine sahip olan bu bileşen, düşük frekans ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. Güç kaynakları, motor kontrolü ve filtering uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V