LNY2G122MSEF
CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G122MSEF
LNY2G122MSEF Hakkında
Nichicon LNY2G122MSEF, 1200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Chassis mount tipi vida terminalli (screw terminals) paketlemesi ile sabit montaja uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunar. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 9.94 A, 120 Hz'de 7.1 A ripple current taşıyabilmesi yüksek akım uygulamalarında performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V