LNY2G103MSEJBB
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G103MSEJBB
LNY2G103MSEJBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2G103MSEJBB, 10000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, chassis mount tipi vida terminalleri ile monte edilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 30.8A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 22A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V