LNY2G103MSEHBB
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNY2G103MSEHBB
LNY2G103MSEHBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2G103MSEHBB, 10000µF kapasitansa ve 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömrü garantiler. 10 kHz'de 31.36A, 120 Hz'de 22.4A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC filtrasyonu ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Polar yapısı nedöğer kutupluluk dikkate alınarak bağlanmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 31.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V